Jaaaa! Het is juli! Dat betekent bijna vakantie! Misschien heb jij al vakantie? Ik mag nog 2,5 week werken om daarna 5 heerlijke weken van de zomer te genieten. De zomer is absoluut mijn meest favoriete jaargetijde en dan vooral in combinatie met de maand juli. Want deze maand ben ik jarig! Natuurlijk ga ik dat ook nog met jullie vieren, maar hoe blijft nog even een geheimpje. Maar nu genoeg gekletst en door met deze Wednesday Wisdom quote!
In de zomer voel ik me altijd op en top. Ik geniet van alle momenten en vind het weer fantastisch. Tenzij het regent, dan niet. Behalve na héél véél lange dagen, dan mag het best een keertje regenen. Wel het liefste ’s avonds, zodat we overdag nog leuke dingen kunnen doen. Maar goed. Mijn beste herinneringen zijn altijd in de zomerperiode. Dan ben ik ook echt op het gelukkigst en dat is ook wat deze quote voor mij betekent.
Wat betekent deze quote voor jou?

5 Comments
Robin
1 juli 2015 at 06:24Ik ben meer van de lente, want dan is niet te warm. Maar ik vind de quote wel mooi.
Natasja
1 juli 2015 at 06:39De lente komt bij mij op de tweede plek. Ach iedere zijn eigen favoriete seizoen.
Nesrin
1 juli 2015 at 09:20I feel you and the blanket 😉
Ik heb hetzelfde met de zomer!
Eveline
1 juli 2015 at 14:11Ik hou ook van de zomer! Maar misschien nog wel meer van de lente. Heb helaas nog geen vakantie, en de hele dag op kantoor zitten zonder airco is best pittig… Gelukkig is tussendoor blogs lezen een goede afwisseling 🙂
Beauty& gezondheid
2 juli 2015 at 12:08Wat een leuke quote!